KONST / Litografier / Färglitografi 16484052
nr 1648 4052
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Signerad, numrerad 12/90, komposition. Färglitografi, bildmått: 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:08:00
300 kr
350 kr
400 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare